Every time I post something about Jell-O, someone one-ups me — so, someone now find a way we can make money buying it, please… ANYway, this one Kristy spotted. You’ll need access to two computers to print the four Jell-O coupons. Starting Thursday 11/3:
- Buy 12 boxes of Jell-O for $9.00.
- Use four $1.25/3 coupons from Coupons.com.
- Pay $4.00 and get back $3.00 for a net cost of $1.00 for 12 boxes, or a little over $.08 a box.
No comments:
Post a Comment